Корзина
5 отзывов
ООО "Дзензелёвский котлостроительный завод"
+380673355578
Контакты
 • Телефон:
  +380 (67) 335-55-78
 • Контактное лицо:
  Зайчук Роман Сергеевич
 • Адрес:
  ул. Мира, 92Г, Маньковский р-н., с.Дзензелевка, Черкасская область, 20141, Украина
 • Email:
  2016dkz@gmail.com

О нас

ТОВ «ДЗЕНЗЕЛІВСЬКИЙ КОТЛОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАВОД» на сьогодні в промислових обсягах реалізовує продукцію марки «БУРАН».  Підприємство виготовляє твердопаливні котли «БУРАН» широкого сегменту - від теплозабезпечення маленького дачного будиночку, до цілого комплексу будівель, як то закладів освіти, охорони здоров'я тощо. Упровадження новітніх технологій виробництва дозволяє надавати  гарантійні терміни на котли «БУРАН»  5 років.

ТОВ «ДЗЕНЗЕЛІВСЬКИЙ КОТЛОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАВОД» має усі необхідні дозвільні документи для здійснення виробництва котлів, при цьому керівництвом заводу приділяється максимальна увага до якості матеріалів, що використовуються на виробництві, адже безпека та вдячність споживачів -  це найцінніше благо від здійсненої місії.

Доцільно вказати, що продукція власносного виробництва користується широкою популярністю не лише на теренах України, а й за її межами. Так, твердопаливні котли марки «БУРАН» придбавають як фізичні так і юридичні особи із країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Підсумовуючи зазначене варто вказати, що твердопаливні котли марки «БУРАН»  - це надійна інвестиція у світле і водночас тепле майбутнє.